Seriale komediowe, które każdy zna

Po przyjściu ze szkoły lub pracy każdemu zależy na tym aby obejrzeć odpocząć, zrelaksować się i obejrzeć coś ciekawego. Nie każdy chcę słuchać co się dzieję w polityce. Niektórzy wybierają oglądanie Euro2016, inni zaś przełączają między kanałami. Jednak czy warto wychodzić z założenia, że nie ma co oglądać w telewizji i dobre seriale się skończyły? Oczywiście, że NIE! Istnieją seriale komediowe, które z pewnością każdy już mógł poznać.

Jedna z najbardziej old-scholowych produkcji jako serial komediowy to na pewno ,,Świat według Bundych”. Pomimo tego, że produkcja nie jest najnowsza to tak właściwie wiele osób na całym świecie zabiera się za jej oglądanie. Główna postać Ed O’Neill prezentuję tutaj świetną grę aktorska. Reżyserzy wykreowali go na człowieka, który zawsze ponosi porażkę o imieniu All. Perypetie rodziny są bardzo zabawne. Do tego aby obejrzeć produkcję wystarczy dowiedzieć się o możliwości zakupu na płytach DVD wszystkich sezonów.

Polski serial komediowy ,,Alternatywy4” to na pewno dobra propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie starsze produkcje. Jest to produkcja kultowa – z pewnością każdy powinien się z nią zapoznać. Anioł, który jest odtwarzany przez Romana Wilhelmiego może bawić niezmiernie i doprowadzać do dużego uśmiechu. Na pewno ten aktor może zaliczyć ta produkcję do najbardziej udanych w swojej karierze. Reżyser Stanisław Bareja wykreował tym serialem jedną z najlepszych polskich produkcji kinowych.

Skrzydła to także bardzo dobra produkcja komediowa. Perypetie tego serialu to opowieść o dwóch braciach, którzy mają swoją własną firmę lotniczą w bardzo małej miejscowości Nuntucket. Oglądając ten serial każdy może zauważyć tutaj niezwykłe żarty, komiczne sceny a także posłuchać bardzo zabawnych gagów. Jeden z braci Joe to bardzo poważny i rozważny człowiek, w porównaniu do swojego serialowego brata Briana o wiele bardziej on lubi się rozerwać, poznawać nowe kobiety.

Kolejna polska produkcja, która przedstawia bardzo zabawny serial komediowy. Jego nazwa to wojna domowa. Produkcja została nakręcona w latach 60. XX wieku. O czym dokładnie jest ten serial? Przede wszystkim opowiada ona o życiu warszawskiej rodziny – ojca, matki a także dorastającego syna. To właśnie potomek może każdemu przysparzać momenty do prawdziwego uśmiechu poprzez jego zachowanie – pierwsze miłości, rozmowy z sąsiadami. Z pewnością to bardzo dobra produkcja do tego aby obejrzeć ją wspólnie z całą rodziną.

Serial, który jest zaliczany do najlepszych produkcji komediowych to na pewno – Miodowe lata. Pierwsze odcinki zostały stworzone rewelacyjnie. Na pewno do plusów z oglądania tego serialu komediowego można zaliczać bardzo śmieszne żarty sytuacyjne, kreowanie postaci głównych a także sam fakt, że na samym końcu główna postać Karol Krawczyk (aktor to Cezary Żak) odznaczał się dużym pechem. Na pewno to idealna pozycja dla każdego konesera dobrego kina polskiego.

Serial produkcji angielskiej o nazwie ,,Hotel Zacisze” opowiada historię małżeństwa, która wspólnie prowadzi hotel. Jak to bywa w tego typu komediach – ten ośrodek będzie odbiegał od wszystkich norm. Nazwa hotelu zmyli każdego gościa ponieważ w tym ośrodku z pewnością nikt nie będzie w stanie mógł zaznać właściwego spokoju. Zamiast tego będzie można tutaj zaobserwować nieustanny bałagan i popłoch. To co przemawia za wyjątkowością tego serialu komediowego to na pewno niesłychanie dobre dialogi a także żarty, które mogą każdego doprowadzić do płaczu.

Jaś Fasola to produkcja komediowa, która jest warta uwagi. Z pewnością to ona powinna się znaleźć na półce u każdego fana dobrych żartów. W trakcie serialu można śledzić losy głównego bohatera jakim jest Jaś Fasola. Można tutaj dowiedzieć się o tym w jaki sposób wygląda jego wyjazd do lekarza lub randką kobietą. Aktor świetnie gra tą rolę.

Allo’Allo! To kolejny serial komediowy, który jest godny uwagi. Aktor, który rozgrywa postać pierwszoplanową prowadzi malutką kawiarenkę w niedużym miasteczku. Główny bohater Artois ma dobre relację z przebywającymi nazistami. Kiedy postanawia ukryć u siebie dwóch Anglików(dokładnie lotników) wszystko się może zmieniać. Gagi, żarty sytuacje w tej produkcji mogą na pewno rozbroić każdego.

Be First to Comment

Dodaj komentarz