Seriale, które okazały się niewypałem

Z pewnością każdy reżyser marzy o tym aby jego produkcja stała się najlepszą. Jednak nie zawsze tak jest. Istnieją seriale, które okazały się kompletnym niewypałem i liczba fanów produkcji była niewielka.

Serial Baron 24 na początku był zapowiadany jako prawdziwy hit. Zamiast tego wszystko zakończyło się zdecydowanie inaczej. Publiczność malała z odcinku na odcinek. Bardzo mała oglądalność przekonała stację telewizyjną TVP aby zdjąć tą produkcję z ramówki.

Sama słodycz to produkcja, która pojawiła się w TVN. To miała być idealna komedia na poprawę humoru. Serial ten nie był chwalony przez fanów – mała publiczność to główny powód dlaczego ta produkcja została ściągnięta z ramówki stacji TVN.

Rosemary’s Baby miał się okazać bardzo dobrym remakiem ostatnich lat, który miał powstać na podstawie opowieści – Dziecko Rosemary. Stało się zupełnie inaczej. Krytycy bardzo negatywnie przyjęli tą produkcję. Widzowie bardzo często uskarżali się na bardzo słabą grę wszystkich aktorów pierwszoplanowych.

,,Słodkie życie” to serial, który miał być emitowany regularnie na stacji TVP1. Stało się zdecydowanie inaczej – perypetie par o innych poglądach nie porwały widzów. Liczba widzów tego serialu była niewielka. Produkcja trwała zaledwie 13 odcinków.

Gotham to serial, który także nie odniósł światowego sukcesu. Twórcy produkcji liczyli na coś znacznie więcej. Spodziewali się tego, że losy głównego bohatera ,,Batmana” przyciągną tłumy przed ekranu telewizorów. Wszystko potoczyło się zupełnie inaczej. Krytyce zarzucali nawet to, że taki serial składa się z dużych luk scenariuszowych. Oprócz tego ,,suchej nitki” nie pozostawiono na obsadzie. Zarzucona, że gra aktorska nie stała na najwyższym poziomie i aktorzy mieli widoczne niedociągnięcia w rozgrywaniu swoich ról. O ile film i komiks prezentował najwyższy poziom to serial okazał się kompletnie nieudany.

Be First to Comment

Dodaj komentarz